unikāla. konference sievietēm

2020. gada 1. februārī

Ikvienu sievieti Dievs ir radījis brīnišķīgi skaistu. Ar saviem talantiem, ar savu unikālu aicinājumu, ar savu unikālu ķermeni un sievišķību. Ir tēmas, par kurām mūsu, īpaši kristīgajā sabiedrībā, arī būtu jārunā.

Tādēļ 2020. gada 1. februārī aicinām uz konferenci Tukuma ledus hallē, kurā kopā ar jomu profesionālēm runāsim un praktiski mācīsimies par divām svarīgām tēmām, kas palīdzēs atklāt sievietes sirds dziļumus un skaistumu, sievietes unikalitāti un spēku.

Lektores

Sieviešu Konference “Unikāla”
Dvēseles plaisas: Judīte Briede-Jureviča

Krīzes grūtniecības centra vadītāja. Judīte ir piecu bērnu mamma un šobrīd jau sešu bērnu omīte, kura savu dzīvi veltījusi, lai palīdzētu sievietēm, kuras nonākušas dzīves krustcelēs. Judīte ir ieguvusi izglītību un strādājusi medicīnā, psiholoģijā, kā arī sociālajā darbā un paralēli darbam krīzes grūtniecības centrā, ilglaicīgi vadījusi Latvijas Kristīgā radio raidījumu “Sievietes sirds” un tieši sievietēm kalpojusi dvēseļu kopšanas kalpošanā.

Sieviešu Konference “Unikāla”
Sievietes seksualitāte: Aiga Rotberga

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste, Kristīgās klīnikas “Ģimenes sirds” vadītāja. Aiga ir brīnišķīga sieva, sešu bērnu māmiņa un Latvijā plaši pazīstama ginekoloģiskās veselības vēstnese. Ginekoloģes izglītību ieguvusi Francijā un Šveicē un nodibinājusi klīniku, kurā praktizē, strādājot ar pazeminātas auglības iemeslu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultējot pirms operācijām un operējot Cēsu klīnikā.

Programma

09:30 – Reģistrācija, ierašanās
10:00 – Konferences atklāšana
10:30 – Dvēseles plaisas | 1.daļa – Judīte Briede-Jureviča
12:00 – Pusdienu pauze *
13:00 – Iedvesmas deva
13:15 – Dvēseles plaisas | 2.daļa  – Judīte Briede-Jureviča
14:05 – Kafijas pauze
14:25 – Sievietes seksualitāte – Aiga Rotberga
16:45 – Muzikāls konferences noslēgums

* Pusdienas netiek nodrošinātas, tās var baudīt tuvākajās kafejnīcās vai netālu esošajā Rimi veikalā.

Konference norisināsies Tukuma ledus hallē 2. stāvā.

Pasākuma vietā īpaša māmiņu istaba nebūs pieejama, tādēļ aicinām mazos bērnus konferences dienā atstāt pie citām gādīgām rokām un pašām māmiņām izbaudīt dienu maksimāli.

Konferences laikā paredzēti muzikāli un iedvesmojoši atelpas brīži.

Reģistrācija

Reģistrācija obligāta, to var izdarīt aizpildot pieteikumu formu tepat zemāk mājas lapā vai zvanot 26813632.

Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots

Norises vieta:

Tukuma ledus halle, Tukums, Stadiona iela 3

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā notiks tā filmēšana un fotografēšana. Draudze “Cerība” un svētku programmas dalībnieki, ar organizatoru atļauju, šo materiālu izmantos mārketinga nolūkos (piemēram, publicējot Cerības Facebook kontā, iekļaujot to www.ceriba.lv tīmekļa vietnē u.tml.)

Šis ir privāta rakstura pasākums, kas tiek organizēts privātā teritorijā. Pasākuma saturs nav publiski pieejams, pasākuma gaitu un saturu bez organizatoru iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļauts publiskot, publicēt vai kā citādi atspoguļot plašsaziņas līdzekļos. Pasākuma laikā nav atļauts fotografēt, filmēt, veikt audioierakstu, vai kā citādi ar tehniskiem līdzekļiem fiksēt pasākuma norises gaitu vai saturu.  Pieredzes stāsti, kas tiks publiskoti uzstāšanās laikā, ir lektoru privātais intelektuālais īpašums, uz ko tās autoriem ir ekskluzīvas personiskās un mantiskās autora izņēmuma tiesības. Nav atļauta jebkāda iepriekš ar organizatoriem nesaskaņota publiska atsauce uz šo pasākumu, lektoru uzstāšanos vai tās saturu. Tajā skaitā bez organizatoru  iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļautas publiskas atsauces un publikācijas tīmekļa vietnēs vai plašsaziņas līdzekļos.

Lūdzam respektēt autora drosmi ekskluzīvi šī pasākuma apmeklētājiem atklāt personīgas un sensitīvas detaļas, kā arī Latvijas Republikas likumdošanu attiecībā uz autortiesību aizsardzību. Tas īpaši attiecas uz pasākumā klātesošiem masu mediju pārstāvjiem.

Kontakti medijiem un jautājumiem: media@ceriba.lv