Reģistrācija noslēgusies

unikāla. konference sievietēm |2019. gada 30. novembrī

Ikvienu sievieti Dievs ir radījis brīnišķīgi skaistu. Ar saviem talantiem, ar savu unikālu aicinājumu, ar savu unikālu ķermeni un sievišķību. Ir tēmas, par kurām mūsu, īpaši kristīgajā sabiedrībā, arī būtu jārunā.

Tādēļ 2019. gada 30. novembrī Rīgā, Nometņu ielā 31 aicinām uz konferenci, kurā kopā ar jomu profesionālēm runāsim un praktiski mācīsimies par trīs svarīgām tēmām, kas palīdzēs atklāt sievietes sirds dziļumus un skaistumu, sievietes unikalitāti un spēku.

Lektores

Sieviešu Konference “Unikāla”
Sievietes seksualitāte: Aiga Rotberga

Ginekoloģe - dzemdību speciāliste, Kristīgās klīnikas “Ģimenes sirds” vadītāja. Aiga ir brīnišķīga sieva, sešu bērnu māmiņa un Latvijā plaši pazīstama ginekoloģiskās veselības vēstnese. Ginekoloģes izglītību ieguvusi Francijā un Šveicē un nodibinājusi klīniku, kurā praktizē, strādājot ar pazeminātas auglības iemeslu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultējot pirms operācijām un operējot Cēsu klīnikā.

Sieviešu Konference “Unikāla”
Dvēseles plaisas: Judīte Briede-Jureviča

Krīzes grūtniecības centra vadītāja. Judīte ir piecu bērnu mamma un šobrīd jau sešu bērnu omīte, kura savu dzīvi veltījusi, lai palīdzētu sievietēm, kuras nonākušas dzīves krustcelēs. Judīte ir ieguvusi izglītību un strādājusi medicīnā, psiholoģijā, kā arī sociālajā darbā un paralēli darbam krīzes grūtniecības centrā, ilglaicīgi vadījusi Latvijas Kristīgā radio raidījumu “Sievietes sirds” un tieši sievietēm kalpojusi dvēseļu kopšanas kalpošanā.

Sieviešu Konference “Unikāla”
Uzturs dažādos vecumos: Gita Ignace

Sertificēta uztura speciāliste, Latvijas diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre. Gita ir mamma un aizrautīga, praktizējoša uztura speciāliste. Ikdienā konsultē pacientus par uztura jautājumiem veselīgā dzīvesveidā, par auglības veicināšanu, uztura jautājumiem bērniem un senioriem, kā arī sastāda individuālas uztura programmas un konsultē slimību gadījumos. Gita ir ieguvusi maģistra grādu veselības zinātnēs.

Programma

09:30 – Reģistrācija, ierašanās
10:00 – Konferences atklāšana
10:20 – Dvēseles plaisas | 1.daļa – Judīte Briede-Jureviča
11:00 – Kafijas pauze
11:20 – Dvēseles plaisas | 2.daļa turpinājums – Judīte Briede-Jureviča
12:15 – Iedvesmas deva
12:30 – Pusdienu pauze
13:30 – Sievietes seksualitāte – Aiga Rotberga
15:10 – Kafijas pauze
15:30Sieviete un uzturs dažādos vecumos – Gita Ignace
16:45 – Muzikāls konferences noslēgums

Konferences laikā paredzēti muzikāli un iedvesmojoši atelpas brīži un iespēja  īpašā viesmīlības atmosfērā bez rūpēm baudīt pusdienas.

Konferences norises telpas ir pielāgotas gan ratiņkrēsliem, gan bērnu ratiņiem, kā arī būs pieejama telpa zīdaiņu aprūpei. Lielāku bērnu pieskatīšana nav paredzēta, jo aicinām sievietes šo laiku veltīt sev.

Reģistrācija

Visas pieejamās vietas aizpildītas un reģistrācija beigusies. Tiekamies 30.11.

Norises vieta:

Rīga, Āgenskalns, Nometņu iela 31.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā notiks tā filmēšana un fotografēšana. Draudze “Cerība” un svētku programmas dalībnieki, ar organizatoru atļauju, šo materiālu izmantos mārketinga nolūkos (piemēram, publicējot Cerības Facebook kontā, iekļaujot to www.ceriba.lv tīmekļa vietnē u.tml.)

Šis ir privāta rakstura pasākums, kas tiek organizēts privātā teritorijā. Pasākuma saturs nav publiski pieejams, pasākuma gaitu un saturu bez organizatoru iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļauts publiskot, publicēt vai kā citādi atspoguļot plašsaziņas līdzekļos. Pasākuma laikā nav atļauts fotografēt, filmēt, veikt audioierakstu, vai kā citādi ar tehniskiem līdzekļiem fiksēt pasākuma norises gaitu vai saturu.  Pieredzes stāsti, kas tiks publiskoti uzstāšanās laikā, ir lektoru privātais intelektuālais īpašums, uz ko tās autoriem ir ekskluzīvas personiskās un mantiskās autora izņēmuma tiesības. Nav atļauta jebkāda iepriekš ar organizatoriem nesaskaņota publiska atsauce uz šo pasākumu, lektoru uzstāšanos vai tās saturu. Tajā skaitā bez organizatoru  iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļautas publiskas atsauces un publikācijas tīmekļa vietnēs vai plašsaziņas līdzekļos.

Lūdzam respektēt autora drosmi ekskluzīvi šī pasākuma apmeklētājiem atklāt personīgas un sensitīvas detaļas, kā arī Latvijas Republikas likumdošanu attiecībā uz autortiesību aizsardzību. Tas īpaši attiecas uz pasākumā klātesošiem masu mediju pārstāvjiem.

Kontakti medijiem un jautājumiem: media@ceriba.lv