Puteklītes stāsts – divpadsmit aizraujošas un izglītojošas kristīgās svētdienas skolas nodarbības ar mājās pildāmiem uzdevumiņiem. Jauna sērija katru svētdienas rītu.

12. sērija

Aicinām izdrukāt un izpildīt Puteklītes veidotos uzdevumus. Pareizās atbildes vari sūtīt uz puteklite.riga@gmail.com vai puteklite.tukums@gmail.com

Ikvienam bērnam ir iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā svētdienas pēcpusdienā ar svētdienas skolas pasniedzēju, lai pārrunātu konkrēto sērijas tēmu. Lai pieteiktos, lūdzu sazinieties ar Sarmīti telefoniski vai rakstiski e-pastā. Saite uz kontaktiem

Par projektu

Puteklītes stāsts ir digitālās svētdienas skolas projekts, kura ideja radās 2020.gada rudens beigās, ar mērķi ‐ radīt attālinātas svētdienas skolas nodarbības, kurās varētu piedalīties ikviens bērns visā Latvijā un ārpus tās. Stāsta pamatā ir talantīgas vairāku kristīgu bērnu grāmatiņu autores Santas Knopkenas darbs “Pasaka par Puteklīti”. Katrai sērijai ir pievienotas uzdevumu lapas saistībā ar sērijas tēmu, kuras varēs patstāvīgi izdrukāt un aizpildīt. Atbildes un izpildītos uzdevumus no bērniem ļoti gaidīsim norādītajos epastos.
Ikviens neklātienes svētdienas skolas dalībnieks būs aicināts arī pievienoties īsā videosazvanā, kurā draudzīgā atmosfērā pārrunāsim dzirdēto sērijās. Sērijas tiks publicētas reizi nedēļā, svētdienu rītos. Kopā paredzētas divpadsmit “Puteklītes stāsta” sērijas.

Kontakti

Tavs vārds (obligāts lauks)

Tavs epasts (obligāts lauks)

Ziņojums


Sarmīte Horste

Svētdienas skolas skolotāja Rīgā

puteklite.riga@gmail.com

+371 20030117

Lienīte Zaperecka,

Svētdienas skolas skolotāja Tukumā

puteklite.tukums@gmail.com

+371 26593407

Ziedojumi

Didgitālā svētdienas skoliņa top pateicoties brivprātīgo komandai un Jūsu ziedojumiem. Pateicamies visiem, kas jau piedalās un aicinām atbalstīt ziedojot uz draudzes kontu  – tas palīdzēs turpināt veidot jaunas sērijas:

Nosaukums: Rīgas evaņģēliskā vasarsvētku draudze “Cerība”
Reģ. nr.: 90000159462
Konts: LV81UNLA0003000701816
Juridiskā adrese: Nometņu iela 31, Rīga LV-1002
Norēķinu rekvizīti: SEB banka A/S, UNLALV2X
Maksājuma mērķis: ziedojums bērnu darbam