Privātuma politika

Cerība > Privātuma politika

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes palīdz analizēt www.ceriba.lv lapas izmantošanu un veiktspēju, tādā veidā dodot iespēju nodrošinot mājaslapas apmeklētāju vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi. Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem izmanto ceriba.lv tīmekļa vietne?

Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta www.ceriba.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi. Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantota www.ceriba.lv interneta vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Atsevišķos gadījumos, sīkdatņu statistika var tikt iegūta no un nodota arī sadarbības partneru interneta vietnēm un trešajām pusēm, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit – Google Analytics noteikumi
Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze – sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi. www.ceriba.lv interneta vietnēs var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija. Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos.

Kā www.ceriba.lv vietnes lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Kur var saņemt papildus informāciju par www.ceriba.com izmantotajām sīkdatnēm?

Par sīkdatņu izmantošanu www.ceriba.lv interneta resursos un Jūsu personas datu drošu apstrādi atbild Rīgas evaņģēliskā vasarsvētku draudze “Cerība”. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām rakstīt mums Facebook vietnē: https://www.facebook.com/draudzeceriba/ vai uz e-pastu: ceriba[at]ceriba.lv