Sieviešu Konference

“Kā būt laimīgai sievietei?”

2017. gada 22. aprīlī Rīgā un 23. aprīlī Tukumā

Ikvienu sievieti Dievs ir radījis brīnišķīgi skaistu…

Ikvienu sievieti Dievs ir radījis brīnišķīgi skaistu. Ar saviem talantiem, ar savu unikālu aicinājumu. Dievs mums ir devis visu, lai esam laimīgas un vēlas mums palīdzēt nepazaudēt savu skaistumu. Diemžēl, ikdienas steigā mēs mēdzam to aizmirst.

Tādēļ 2017. gada 22. un 23. aprīlī aicinām uz konferenci “Kā būt laimīgai sievietei?”.

Kopā ar sludinātājām Mišelu Blomkvisti (Michelle Blomqvist), Lindu Alenius (Linda Ahlenius) un Sofiju Mildi (Sophie Milde), runāsim par praktiskiem soļiem šīs laimes kopšanai ikdienas dzīvē. Konferences saturs ir sadalīts divās lielajās tēmām – “Sievietes spēks” un “Sievietes nepieciešamība”. Dienas laikā dzirdēsim praktiskus padomus, klausīsimies iedvesmojošus, patiesus stāstus par spēcīgām un laimīgām sievietēm, kā arī vienkārši labi pavadīsim laiku sarunās pie kafijas tases.

Lai konferencē piedalīties iespēja tiktu dota ikvienai, pasākuma laikā būs organizēta bērnu pieskatīšana. Norises telpas ir pielāgotas gan ratiņkrēsliem, gan bērnu ratiņiem.

Dalība konferencē ir bez maksas, taču, lai organizatori varētu atbilstoši sagatavoties kafijas pauzēm un pusdienām, visas dalībnieces ir aicinātas reģistrēties šīs lapas apakšā atrodamajā pieteikuma formā līdz 20. aprīlim (ieskaitot) .

Konferenci rīko Rīgas vasarsvētku draudze “Cerība” un “Arken” vasarsvētku draudze Zviedrijā.

Sludinātājas

Sieviešu Konference “Kā būt laimīgai sievietei?”
Linda Ahlenius

Linda ir profesionāla vecmāte, bet pāri visam viņa ir sieva savam vīram un māte saviem trīs bērniem. Linda dalīsies ar pieredzes stāstiem par cilvēkiem, kuri bieži saskaras ar izaicinājumiem, bet atklāj, kā iziet tiem cauri. Linda runās par sievietes spēku, ar ko tā ir sastapusies dzīves gaitā - no uzaugšanas Etiopijā, līdz kļūšanai par mācītāja sievu. Linda mīl vārdu “kopā” un uzskata,ka cilvēki ir patiesi stipri balstot vienam otru.

Sieviešu Konference “Kā būt laimīgai sievietei?”
Michelle Blomqvist

Mišela ir mīlēta un populāra lektore, kas ar savu vēsti “iet dziļumā” un, ar Dieva vārdu, spēj izaicināt un pieskarties cilvēku sirdīm. Mišelas sapnis ir redzēt, ka šī paaudze dzīvo bez kauna, patiesi, ar tiem Dieva doto identitāti. Mišela ir jauniešu mācītāja un līdere Varnamo vasarsvētku draudzē Zviedrijā, kā arī ir Bībeles koledžas vadītāja. Mišela nāk no Austrālijas, bet ar savu vīru un dēlu dzīvo Zviedirjā.

Sieviešu Konference “Kā būt laimīgai sievietei?”
Sophie Milde

Sofija ir medmāsa, sieva un māte 3 brīnišķīgiem bērniem. Kopā ar savu ģimeni viņa kalpo Arken vasarsvētku draudzē Varnamo. Dievs viņai ir devis degošu sirdi par cilvēkiem apkārt. Viņa vēlas redzēt kā cilvēki atgriežas pie Dieva. Draudzē Sofija iesaistās Alfa Kursa un lūgšanu kalpošanā. Sofija tic, ka aizlūgšanās ir spēks un tās spēj dot brīvību, dziedāšanu un atjaunošanu.

Rīga, 22. aprīlis

Programma:

09:30 – Reģistrācija
10:00 – Konferences atklāšana, slavēšana
10:30 – Sievietes spēks – Linda Alenius
11:45 – Kafijas pauze
12:00 – Sievietes spēks – Linda Alenius
13:00 – Pusdienas
13:45 – Sievietes nepieciešamība – Mišela Blomkvista
15:15 – Kafijas pauze
15:30 – Sievietes nepieciešamība– Mišela Blomkvista
16:00 – Konferences noslēgums

Tukums, 23. aprīlis

Programma:

09:30 – Reģistrācija
10:00 – Konferences atklāšana, slavēšana
10:30 – Sievietes spēks – Linda Alenius
12:00 – Kafijas pauze
12:30 – Sievietes spēks – Linda Alenius
13:45 – Kafijas pauze
14:00 – Sievietes nepieciešamība – Mišela Blomkvista
15:00 – Konferences noslēgums

Organizatore:

Egija Grosa

Tel: 22175906

Epasts: egija.grosa@ceriba.lv

Norises vieta:

Rīga, Āgenskalns, Nometņu iela 31.

Organizatore:

Rīgas evaņģeliskās vasarsvētku draudzes mācītājs

Iva Grosa

Tel: 22195116

Epasts: iva.grosa@ceriba.lv

Norises vieta:

Tukums, Pils iela 11.