unikāls. seminārs sievietēm un precētiem pāriem

Seminārs noslēdzies

Ikvienu sievieti Dievs ir radījis brīnišķīgi skaistu. Ar saviem talantiem, ar savu unikālu aicinājumu, ar savu unikālu ķermeni un sievišķību. Daļa no šī aicinājuma ir būšana par māti, vēl cita daļa – kalpot. Novembra konferencē “unikāla.” noskaidrojām, ka ar šiem aicinājumiem saistītas vēl divas tēmas, par kurām draudzē ir jārunā!

Tādēļ 2020. gada 8. februārī aicinām uz konferences turpinājumu – semināru, kurā kopā ar jomu profesionāļiem runāsim un praktiski mācīsimies par šīm divām svarīgajam tēmām.

Lektori

Aiga Rotberga

Aiga Rotberga

“Dabīgā ģimenes plānošana, auglības atpazīšanas metodes”

Ginekoloģe – dzemdību speciāliste, Kristīgās klīnikas “Ģimenes sirds” vadītāja. Aiga ir brīnišķīga sieva, sešu bērnu māmiņa un Latvijā plaši pazīstama ginekoloģiskās veselības vēstnese. Ginekoloģes izglītību ieguvusi Francijā un Šveicē un nodibinājusi klīniku, kurā praktizē, strādājot ar pazeminātas auglības iemeslu diagnostiku un ārstēšanu, kā arī konsultējot pirms operācijām un operējot Cēsu klīnikā.

Estere Petrenko un Vitālijs Petrenko

“Sieviete kalpošanā un biznesā Bībeles skatījumā”

Estere un Vitālijs Petrenko ir Teoloģijas doktoru, pilna laika kalpotāju ģimene, kuri savu dzīvi veltījuši Bībeles un kristietības studēšanai, cilvēku apmācīšanai patiesās, teoloģiskās Bībeles zināšanās un sagatavošanai kalpošanā. Šobrīd Estere ir  Latvijas Bībeles Centra (LBC) akadēmiskā direktore un Vitālijs – LBC direktors.

Programma

no 9:30 |Ierašanās, reģistrācija
10:00 | Semināra atklāšana
10:10 | Dr A.Rotberga: Dabīgā ģimenes plānošana, auglības atpazīšanas metodes   1. daļa
11:00 | Kafijas pauze
11:15  | Dr A.Rotberga: Dabīgā ģimenes plānošana, auglības atpazīšanas metodes  2 daļa
12:00 | Kafijas pauze
12:25 | Dr E.Petrenko un Dr V.Petrenko: Sieviete kalpošanā un biznesā Bībeles skatījumā    1. daļa
13:15 | Pauze
13:25 | Dr E.Petrenko un Dr V.Petrenko: Sieviete kalpošanā un biznesā Bībeles skatījumā    2. daļa
14:40 | Nobeigums

Seminārs noslēdzies

Norises vieta:

RVD Cerība, Rīga, Nometņu iela 31

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā notiks tā filmēšana un fotografēšana. Draudze “Cerība” un programmas dalībnieki, ar organizatoru atļauju, šo materiālu izmantos mārketinga nolūkos (piemēram, publicējot Cerības Facebook kontā, iekļaujot to www.ceriba.lv tīmekļa vietnē u.tml.)

Šis ir privāta rakstura pasākums, kas tiek organizēts privātā teritorijā. Pasākuma saturs nav publiski pieejams, pasākuma gaitu un saturu bez organizatoru iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļauts publiskot, publicēt vai kā citādi atspoguļot plašsaziņas līdzekļos. Pasākuma laikā nav atļauts fotografēt, filmēt, veikt audioierakstu, vai kā citādi ar tehniskiem līdzekļiem fiksēt pasākuma norises gaitu vai saturu. Pieredzes stāsti, kas tiks publiskoti uzstāšanās laikā, ir lektoru privātais intelektuālais īpašums, uz ko tās autoriem ir ekskluzīvas personiskās un mantiskās autora izņēmuma tiesības. Nav atļauta jebkāda iepriekš ar organizatoriem nesaskaņota publiska atsauce uz šo pasākumu, lektoru uzstāšanos vai tās saturu. Tajā skaitā bez organizatoru iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļautas publiskas atsauces un publikācijas tīmekļa vietnēs vai plašsaziņas līdzekļos.

Lūdzam respektēt autora drosmi ekskluzīvi šī pasākuma apmeklētājiem atklāt personīgas un sensitīvas detaļas, kā arī Latvijas Republikas likumdošanu attiecībā uz autortiesību aizsardzību. Tas īpaši attiecas uz pasākumā klātesošiem masu mediju pārstāvjiem.

Kontakti medijiem un jautājumiem: media@ceriba.lv