Koncerts Tukuma Rožu svētku ietvaros

Vasarssvētku draudzes “Cerība” namā būs klausāms garīgās mūzikas koncerts un dzejas lasījumi “Caur ērkšķiem uz rozēm”.

Dzīves sāpes un ievainojumi – gluži kā rozei ērkšķi. Bet caur šiem ērkšķiem, cilvēka dzīvē var uzplaukt skaists un neatkārtojams zieds.
Tukuma pilsētas svētku ietvaros, kas norisināsies no 13.-15. jūlijam, vasarsvētku draudze “Cerība” organizē garīgās mūzikas koncertu un dzejas lasījumu “Caur ērkšķiem uz rozēm” 14. jūlijā plkst. 12.00 Tukumā, Pils ielā 11
Muzicēs grupa “Lux Sonus”, kas izpildīs savas orģināldziesmas latviešu valodā. Tiks lasīta Ritas Līces dzeja. Caur dziesmām un dzeju tiks izstāstīti astoņi dažādi cilvēku likteņu stāsti, izdzīvoti kopā ar Latviju

Vieta un laiks

14. jūlijā plkst. 12.00

Tukumā, Pils ielā 11

Ieeja bez maksas

Lux Sonus

“Lux Sonus” ir starpkonfesionāla instrumentāli vokālā mūzikas grupa. Tās nosaukums “Lux sonus” tulkojumā nozīmē “gaismas skaņa”. Grupu veido Līga Eglīte (klavieres), Māra Lagzdiņa (čells), Anita Brīdaka (komponiste, vokāls, klavieres), Elita Voitkēviča (vokāls) un Sindija Tuča ( elektriskā vijole, vokāls).

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā notiks tā filmēšana, fotografēšana un iespējama translēšana tiešraidē. Draudze “Cerība” šo materiālu izmantos mārketinga nolūkos (piemēram, publicējot draudzes FB kontā, iekļaujot to ceriba.lv tīmekļa vietnē u.tml.).