Nakts koncerts – lūgšana

“Lūgšana naktī”

Baiba Bogdanova | 8. septembrī plkst. 21:00 Rīgā

“No dvēseles ciešanām viņam radīsies panākumu papilnam; ar savu atziņu mans taisnīgais kalps palīdzēs daudziem iegūt taisnību, uzņemdamies uz sevi viņu noziegumus” (Jesajas 53:11)

Ir dziesmas, kas nāk no cilvēka sirds dziļumiem. Ne vienmēr tās ir populārās un bieži atskaņotas dziesmas, bet tās spēj uzrunāt ar savu patiesumu un atklātību. Šīs var nebūt dziesmas, kas jāatskaņo lielām cilvēku masām, jo spēj uzrunāt tikai auditoriju, kas pārdzīvo līdzīgas izjūtas. Gandrīz tāpat ir arī ar lūgšanām, jo ir lūgšanas, kas izlaužas no cilvēka dvēseles ārā. Tās nav mikrofona lūgšanas, bet gan dziļi personisks pārdzīvojums starp cilvēku un Dievu. Tāpēc uz koncertu aicinām ikvienu, kurš vēlas piedzīvot un izdzīvot dziļu, personisku lūgšanu – sarunu ar Dievu caur mūziku.

8. septembrī piektdienā plkst. 21:00 – 23:00, Rīgas Vasarsvētku Draudzes “Cerība” telpās norisināsies nakts koncerts “Lūgšana naktī”, kurā ar savām orģinālkompozīcijām uzstāsies dziesminiece Baiba Bogdanova. Šis nebūs tikai koncerts, bet arī lūgšanu vakars, kurā ikviens ir aicināts iesaistīties un lūgt. Pasākuma laikā būs iespēja ziedot draudzes krusta izgaismošanai.

Draudzes “Cerība” telpas ir piemērotas gan jaunajām māmiņām, gan cilvēkiem ar invalīdu ratiņiem.

Slavētāja

Mūziķe Baiba Bogdanova lūgšanu koncertā

Baiba Bogdanova koncertā-lūgšanu vakarā izpildīs pašas sacerētās kompozīcijas. Visas no šīm dziesmām ir kā Baibas sarunas ar Dievu. Tās atlāj sevī dziļus un personisku pārdzīvojumus, ko iespējams katram no mums kādā dzīves posmā piedzīvot. Koncertā būs iespējams dzirdēt dziesmas dažādos mūzikas stilos.

Rīgā 8.septembrī

Norises vieta:

Rīga, Āgenskalns, Nometņu iela 31.