Alfa

Interaktīvu nodarbību cikls, kas brīvā formā palīdz iepazīt kristīgās ticības pamatus. Bez spiediena. Bez saistībām. Bez maksas. Tie ir diskusiju un pārdomu vakari “Īsta ticība ,kas maina dzīvi”

Sezonas sākums 16. 09.2018

Draudze Cerība un biedrība “Tautas lūgšana” ielūdz uz Alfa kursu – pārdomu un diskusiju vakari par kristīgo ticību, kristietības pamatiem.

Desmit vakarus meklēsim atbildes uz jautājumiem par dziļu, patiesu kristīgo ticību. Nāc pats un ņem līdzi savu neticīgo draugu! Programmā – cienasti, mūzika, diskusija un laba atmosfēra.


16. septembrī | plkst. 15:00

23. septembrī  | plkst. 15:00

30. septembrī | plkst. 15:00

Vairāk par Alfu:

Draudze “Cerība” un biedrība “Tautas lūgšana” ielūdz uz Alfas kursu “Jautājumi ceļā uz ticību”. Ikviens no mums ir kaut vienu reizi savā mūžā iedomājies: “Vai dzīvē ir kas vairāk?”. Alfa kurss ir 10 iknedēļas nodarbību cikls, kas palīdz rast atbildes uz dzīves svarīgākajiem jautājumiem. Alfa kurss palīdz brīvā formā iepazīt kristīgās ticības pamatus. Kursa vakari ietver maltīti, īsu uzrunu par konkrētu tēmu un beidzas ar diskusiju, kur ikviens var iesaistīties domu apmaiņā. Alfas kurss dod iespēju iegūt jaunus draugus, pieredzi, zināšanas. Uzrunas par konkrēto tēmu ir paredzētas, lai veicinātu diskusijas un palīdzētu iepazīt kristīgās ticības pamatus draudzīgā, godīgā un neformālā gaisotnē. Kurss ir bez maksas un aicināts ir ikviens, neskatoties uz vecumu, dzīves pieredzi vai saskarsmi ar ticību.

Sīkākai informācijai par Alfu aicinām sazināties ar vadītāju vai apmeklēt oficiālo mājaslapu: latvija.alpha.org

“Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.”
– Jāņa 3:16

Vakari Rīgā notiek Āgenskalnā, Nometņu ielā 31.

Lai mēs spētu sagatavot pietiekami daudz tējas un uzkodu, lūgums pieteikties pie Alfas koordinatores Diānas – 26992665.

Diāna Mase

Alfas Kursa koordinatore Rīgā

Tel.: 26992665