CERĪBAS PUSAUDŽI

“Priecājies, jaunekli, savā jaunībā, un lai tava sirds labi jūtas savās jaunības dienās; staigā tos ceļus, ko tava sirds kāro, un ej pakaļ tam, kas patīk tavām acīm; zini tomēr, ka Dievs par visu to prasīs no tevis nolēsumu!”
– Salamans mācītājs 11:9

Padsmitnieku gadi jeb pusaudžu laiks ir posms, kad tiek pamēģinātas jaunas lietas un pieņemti dzīvi ietekmējoši lēmumi. Apzinoties, ka 21.gadsimta pusaudzim nav viegli pastāvēt par Kristu un kristietību, lielu uzsvaru kā draudze mēs liekam uz pusaudžu kalpošanu.

Šīs kalpošanas mērķi ir iesaistīt draudzes dzīvē jau esošos pusaudžus, uzrunāt pusaudžus, kuri neapmeklē draudzi un stāstīt, mācīt par dzīvi ar Dievu, runāt par pusaudžiem aktuāliem jautājumiem un izskaidrot tos no  Bībeliska skata punkta.

Apmeklējot šo pusaudžu tikšanos – tiek stāstīts un runāts par pusaudžiem svarīgiem un aktuāliem tematiem. Pusaudžiem ir iespēja ne tikai uzzināt vairāk par Dievu, bet arī jautri pavadīt laiku kopā ar saviem vienaudžiem. Šajās tikšanās reizēs  tiek spēlētas gan galda, gan sporta spēles, pusaudži cienājas ar našķiem un dalās nedēļas piedzīvojumiem.