IEDEDZ GAISMU

Internacionāls jauniešu slavēšanas vakars – vasaras sezonas pārtraukums

Kas?

Jauniešu organizēts slavēšanas un pielūgsmes vakars. Personīga satikšanās ar Dievu. Kopīga, divas stundas ilga slavēšana ar slavētāju grupu zāles centrā, Jēzu visa centrā un dziesmu vārdiem uz ekrāna, lai iesaistīties var ikviens. Pilnīgi bez maksas. Pievienojies!

Kam?

Jaunieši, kas ikdienā mācamies, studējam un srādājam, aizraujamies ar hobijiem un reizēm izdzīvojam 25/h diennaktī. Kā vidusskolnieki, tā divdesmitpiecgadnieki.

Kad?

Šobrīd esam vasaras atvaļinājumā pēc trešās lavēšanas sezonas. Seko līdiz sociālajos medijos un uzzini par nākamo reizi laicīgi! Slavēsim draudzes telpās – Āgenskalnā, Nometņu ielā 31. Pēc pielūgsmes vakara visi aicināti palikt uz nelielu pasēdēšanu ar tēju un cepumiem.

Kāpēc?

Dievs mums ir devis talantus un enerģiju tik bagātīgi, ka skrienam un izdzīvojam katru dienu simtprocentīgi. Taču saprotam, ka vismaz reizi mēnesī gribam sanākt, lai pāris stundas atslēgtos no visa un kopīgi viens ar otru un kvalitatīvu slavētāju komandu pielūgtu, slavētu un personīgi meklētu Jēzu.

Lūdzam ņemt vērā, ka pasākuma laikā notiks tā filmēšana, fotografēšana un iespējama translēšana tiešraidē. Draudze “Cerība” šo materiālu izmantos mārketinga nolūkos (piemēram, publicējot draudzes FB kontā, iekļaujot to ceriba.lv tīmekļa vietnē u.tml.).