Artūrs Irbe – mans stāsts

Bez maksas, 3. februāris, Rīga, īpaši vīriešiem

Artūrs Irbe – vīrs, tēvs, hokejists

Viens no šīs paaudzes ikoniskākajiem hokejistiem , IIHF slavas zāles dalībnieks, Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris, kristietis, vārtsargs Artūrs Irbe aicina vīriešus uz sarunu pasākumu 3. februārī Rīgā, Nometņu ielā 31.

Pasākuma laikā Artūrs dalīsies ar savas karjeras un privātās dzīves lielākajiem sasniegumiem, izvēlēm, uzvarām un pārbaudījumiem, ar kuriem viņam nācās cīnīties. Sarunas laikā pieskarsimies gan 2000. gada uzvarai pār Krievijas valstsvienību, gan 12 sezonām NHL. Dzirdēsim Artūra atziņas par vīrišķību un spēju iet uz katra izvirzītajiem mērķiem.

Vakara beigās ikviens būs aicināts uzdot sev interesējošos jautājums.

Artūrs aicina – reģistrējies un pievienojies!

Pasākums:

  • Pilnīgi bez maksas
  • Ar reģistrāciju
  • Tiks fotografēts un filmēts

Programma:

13:30 – Reģistrācija
14:00 – Artūrs Irbe: mans stāsts
~16:00 – Noslēgums, jautājumi un atbildes

Norises vieta un laiks:

  • 3. februāris, plkst. 14:00 (reģistrācija no 13:30)
  • Rīga, Āgenskalns, Nometņu iela 31.

Jautājumiem, idejām un mediju kontaktiem:

Kristaps Sadovskis

Tel: 29493606

Epasts: media@ceriba.lv

Šis ir privāta rakstura pasākums, kas tiek organizēts privātā teritorijā. Pasākuma saturs nav publiski pieejams, pasākuma gaitu un saturu bez organizatoru iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļauts publiskot, publicēt vai kā citādi atspoguļot plašsaziņas līdzekļos. Pasākuma laikā nav atļauts fotografēt, filmēt, veikt audioierakstu, vai kā citādi ar tehniskiem līdzekļiem fiksēt pasākuma norises gaitu vai saturu.  Autobiogrāfija, kas tiks publiskota uzstāšanās laikā, ir Artūra Irbes privātais intelektuālais īpašums, uz ko tās autoram ir ekskluzīvas personiskās un mantiskās autora izņēmuma tiesības. Nav atļauta jebkāda iepriekš ar organizatoriem un Artūru Irbi nesaskaņota publiska atsauce uz šo pasākumu, Artūra Irbes uzstāšanos vai tās saturu. Tajā skaitā bez organizatoru un Artūra Irbes iepriekšējas rakstiskas piekrišanas nav atļautas publiskas atsauces un publikācijas tīmekļa vietnēs vai plašsaziņas līdzekļos. Lūdzam respektēt autora drosmi ekskluzīvi šī pasākuma apmeklētājiem atklāt personīgas un sensitīvas privātās dzīves detaļas, kā arī Latvijas Republikas likumdošanu attiecībā uz autortiesību un privātās dzīves aizsardzību. Tas īpaši attiecas uz pasākumā klātesošiem masu mediju pārstāvjiem.